Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Zuzana Brijová

Zuzana riadi medzinárodný biznis v rámci Európy a zaujíma sa aj o biznis koučing.

Venuje biznisu a negociáciam už viac ako 15 rokov. Je výborná vo vyjednávaní - ako na strane "predaja", tak na strane "nákupu". Momentálne riadi medzinárodné trhy v Strednej Európe pre britskú spoločnosť.
Ku coachingu sa dostala cez svoju koučku, Petru Laktišovú, ktorá jej prostredníctvom otázok pomáhala nájsť odpovede v sebe. Zaujal ju tento spôsob práce a aplikuje ho aj na kolegoch. Preto minulý rok dokončila Business Coachincg výcvik na Business Coaching College.

Zuzana v práci využíva nielen coaching, ale aj svoje znalosti angličtiny. Nerobí jej problém coachovať, či už v slovenčine alebo angličtine a špecializuje sa na kariérne poradenstvo prostredníctvom tejto metódy.
Veľmi rada by svoje skúsenosti odovzdala študentom, povzbudila ich v štúdiu a ponúkla im možnosť zamyslieť sa nad ďalšími možnosťami svojho smerovania: čo ich baví, kde majú svoje silné stránky, ako s nimi pracovať, ako dosiahnuť úspešnú kariéru a byť spokojný nielen v práci, ale aj v živote. Veľmi sa jej páči orientácia na silné stránky klienta. Chcela by, aby každý študent našiel odpoveď na to, čo ho baví v sebe. A k tomu výborne slúžia coachovacie otázky.

Má dcéru na prahu teenegerského veku, takže táto téma je pre ňu ešte zaujímavejšia.

Externé odkazy

Páči sa

knihy, módu, vzdelávanie, cestovanie, poznávanie nových krajín a kultúr

Nepáči sa

výšky a hmyz

Je dôležité, či máš krásnu dušu, odvahu leva, bojovnosť a ako bonus krásne vlasy k tomu.