Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Tomáš Slotík

EduCoach Ambasádor pre Trenčiansky kraj

Tomáš je certifikovaný kouč so skúsenosťami v projektovom manažmente.

Ako kouč pomáham ľuďom nájsť všetko čo potrebujú, aby zvládli čo pred nimi stojí a aby sa stali osobnosťou, akou vždy chceli byť. Na tejto ceste spolu objavíme motiváciu, silu, hodnoty, zmysel a všetko, čo môže pomôcť k splneniu vytúženého cieľa.
Som veľmi rád, keď môžem niekomu pomôcť posunúť sa aspoň o krok ďalej a tým urobiť niekoho svet aspoň trochu krajším.

Popri koučingu pracujem ako projektový manažér v menšej technicky orientovanej firme. Ktorá práca je moja obľubenejšia? Jednoznačne koučing :) Ten je pre mňa skôr vášňou ako prácou. Je to neopísateľný pocit, vidieť, ako sa pôda pod nohami ľudí stáva pevnejšou a ako kráčajú vpred. Vpred k tomu, kým naozaj sú. K svojím dlhodobým snom, túžbam a poslaniu.

Koučingový výcvik som absolvoval v Business coaching college. Mám úspešne ukončené výcviky Business coaching a Systémický koučing. Som členom SAko a ICF.

Páči sa mi, keď môžem pomôcť niekomu posunúť sa aspoň o krok ďalej. Pomôcť mi zvládnuť, v čo ani nedúfal. Spoznať sám seba. Objaviť svoje hodnoty, hlboké túžby, poslanie, zmysel,... To je podľa mňa to, čo práve teraz naša spoločnosť potrebuje najviac.

Prečo koučing mládeže? Verím, že je dôležité začať čo najlepšie. A k tomu je dôležité poznať sám seba, svoje hodoty a túžby. Koučing môže byť v tomto veľmi nápomocný. V tej dobe som ho potreboval tiež. :)

Externé odkazy

Páči sa

Príroda, dobrodružstvo, beh, šport, koučing, múdrosť, rast, dobré jedlo, otvorenosť, radosť, priatie, úprimnosť

Nepáči sa

Stagnácia, arogancia, egoizmus, údenina v jedle :)

Prines svetlo a tma odíde sama.