Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Tatiana Kačmárová

Táňa je Leadership&Talent Consultant, Individual&Team Coach

Táňa má bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi, nastavovaním procesov v oblasti ľudských zdrojov (HR) a podporou biznisu po všetkých stránkach v rôznych sektoroch (bankovníctvo, telekom, retail, FMCG, consulting).

Je známa tým, že neustále provokuje status quo a snaží sa všetko naokolo (vrátane seba) kontinuálne zlepšovať. Okolie inšpiruje svojím elánom, energiou jej vlastnou a neustálym hľadaním a napĺňaním vyššieho zmyslu vo všetkom, čo robí. Baví ju pomáhať ľuďom rásť a odkrývať svoj potenciál. Je certifikovaný biznis a tímový kouč.

Táňa sa aktívne zapája aj do pro bono aktivít - spolupracuje s neziskovými organizáciami, o.i. s Nexteria Leadership Academy, kde facilituje tímové koučingy, participuje na LDP (Leadership Development Project) aktivitách a vyskúšala aj reverzný mentoring. Je veľkým fanúšikom a podporovateľom dnešnej mladej generácie.

Externé odkazy

Páči sa

Čas strávený s rodinou (manžel, dve dospievajúce dcéry a pes - zlatý retriever); cestovanie a spoznávanie iných krajín, kultúr, ľudí a zvykov; čítanie detektívnych románov.

Nepáči sa

Klebety, intrigy, zákernosť (to všetko je len skrytý obdiv, ktorý plodí závisť :)), keď sa niekto porovnáva s inými namiesto snahy byť lepším človekom ako bol včera.

Kto chce hýbať svetom, musí pohnúť najskôr sám sebou.

Socrates