Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Šimon Chrvala

Šimon je certifikovaný kouč, učiteľ, manžel a otec.

Zažil veľmi temné obdobie hneď, ako dokončil školu. Po odučených 2 mesiacoch oslepol na jedno oko. Diagnóza: skleróza multiplex. Nasledoval rok PN a strata zamestnania (vypršanie zmluvy). A tu to preňho celé začalo. Na jednom pracovnom pohovore sa ho opýtali: „Akú prácu by ste chceli teraz robiť bez ohľadu na vzdelanie a všetky okolnosti?“ Jeho odpoveď: „profesionálneho kouča!“
A tak sa aj stalo. Keď sa človek stáva koučom, zmení myslenie a prekoná svoje vnútorné boje, aj to je produkt koučingu.

Teraz vidí na obe oči lepšie ako predtým. Našiel si prácu učiteľa na čiastočný úväzok a koučuje. Keď začal znova učiť všimol si, aké efektívne a nápomocné sú princípy a techniky koučingu pri vyučovaní, že pomáhajú nie len jemu ale aj študentom. Tak začal hľadať ako zapojiť školu do koučingu viac. Objavil project Educoach, ktorý šíri koučovaciu kultúru na školách pre študentov aj učiteľov a toho rozhodne chcel byť súčasťou. A tak sa z nadšením pridal.

Externé odkazy

Páči sa

šach, volejbal a lezenie, filmy, seriáli, Hry akékoľvek stolné, slovné počítačové hlavne, že je sranda. Jednoduché jedlá(špagety syr kečup), japonskú kultúru a jazyk, vernosť a dôveru, rád robí veci intencionálne(zámerne).

Nepáči sa

ak sa z vážnych vecí robia vtipy a keď sa vtipy berú vážne ,ak treba niekam ísť ale vonku je zima či dážď, , komplikované veci, necitlivosť, domýšľanie si, nespravodlivosť, aroganciu, plytvanie.

Rob malé veci s veľkou láskou.

Matka Tereza