Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Romana Janigová

Neexistuje problém, ktorý by nemal riešenie. Táto veta jej utkvela v mysli ešte v časoch, kedy sedávala v školských laviciach.
Postupom času, ako rástla a dospievala, sa touto vetou musela zaoberať čoraz častejšie. V každej oblasti života sa jej vynárala, či už ako stážistke, neskôr manažérke, keď musela riešiť komplikované situácie na takmer všetkých úsekoch vo zverenej prevádzke v oblasti automotivu alebo neskôr ako matke a manželke.

V roku 2017 sa rozhodla niečo zásadné zmeniť v svojom živote a s tým prišli aj nové možnosti. Jednoducho to tak býva, keď sa rozhodnete zavrieť jedny dvere v tých druhých už na vás čaká kľúčik. Kľúč ju doviedol na certifikovaný výcvik v koučingu, kde objavila obrovské možnosti ľudského potenciálu.
Wau to bol objav! Táto cesta ju oslovila natoľko, že sa rozhodla, síce malými krôčkami, ale za to odvážne po nej kráčať a ukazovať túto cestu aj ostatným okolo seba.
”Neexistuje problém, ktorý by nemal riešenie", dnes už s istotou vie, že táto veta v sebe skrýva aj kľúč k jeho riešeniu.
Jej ďalším životným mottom je : "Kto hľadá nájde alebo kto klope tomu otvoria."

Spoluprácu s Educoach si veľmi váži, pretože keby v jej školských časoch existovala takáto možnosť, mohla si ušetriť "odreté kolena" :)

Externé odkazy

Páči sa

hudbu, rada sa pozerám na štandardné tance (ktovie, možno raz skusim :), inteligentný humor, výlety akékoľvek, vychádzky prírodou, rozhovory o živote s priateľmi, svoje deti ( najlepší mentálny trenažér) ale aj chvíle, kedy môžem byť len sama so sebou a samozrejme pekné momenty pri pohári dobrého vínka s manželom

Nepáči sa

arogantné správanie, hady, čučoriedky (ale dávam im šancu :) a vybaľovanie vecí celej mojej famílie po dovolenke :)

Kto hľadá, nájde. Kto prosí, dostane. Kto klope, tomu otvoria.

Lukáš 11,9