Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Petra Laktišová

Petra je certifikovaná koučka a mentorka

Petra profesne 15 rokov pôsobila ako právnička a manažérka právnikov vo veľkej korporácii. Práca s ľuďmi a tímom ju priviedla ku koučingu a rozhodla sa v ňom vzdelávať a profesionalizovať.

V súčasnosti sa venuje najmä individuálnemu, skupinovému, párovému a tímovému koučingu.
Popri tom, ako mediátorka aj mediácii sporov / konfliktov (rodinné, majetkové, pracovné spory).
Pracuje aj s inovatívnou psychometrikou Lumina Learning, ktorá pomáha klientom objaviť svoje silné stránky a využívať ich efektívne pri plnení svojich cieľov.

Prečo koučuješ:
Našla som v koučovaní svoju vášeň a cit pre podporovanie svojich klientov. Verím tomu, že každý z nás má svoje odpovede v sebe a ja práve svojím „nevediacim“ postojom dokážem klientovi najviac pomôcť si tie jeho pravdivé odpovede nájsť a podporiť ho, aby v tomto sám sebe dôveroval. Mám cit pre vytváranie bezpečného prostredia, pre načúvanie, ako aj pre silné otázky podporujúce dôležité uvedomenia. Zároveň je mojou silnou stránkou orientácia na cieľ, čo mi pomáha klientov podporovať v tom, aby sa uvedomenia transformovali na akciu a posun želaným smerom.

Prečo EduCoach a koučing mládeže:
Často sa zamýšľam, ako by vyzeral môj život, keby som sa ku koučingu dostala nie po 30tke, ale už ako násťročná. Ja sama som v tom čase nevedela, kam chcem svoj život smerovať a žila som podľa toho, ako som sa naučila, že žiť „má“. Som presvedčená, že každý mladý človek si zaslúži podporu v tom, aby spoznal seba samého a hľadal svoju vlastnú autentickú cestu.

Externé odkazy

Páči sa

volejbal, lyžovanie, príroda, more, cestovanie, zvedavosť, otvorenosť, odvaha ísť za svojimi snami, rešpekt k rozmanitosti

Nepáči sa

nadradenosť, arogancia, ohováranie, škatuľkovanie, nevyžiadané rady

Ži a nechaj žiť.