Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Martina Gajdošová

Martina je certifikovaná vzťahová a životná koučka.

Venuje sa životným, osobným a vzťahovým témam.
Už ako tínedžerka sa rozhodla pre prácu, ktorá slúži ľuďom. Takmer desaťročnicu odpracovala v zdravotníctve, kde sa dennodenne stretávala, komunikovala a riešila požiadavky ako pacientov, tak lekárov, sestier a kolegov. V práci s ľuďmi pokračovala aj vo farmaceutickom priemysle, kde pracovala takmer 17 rokov na obchodných pozíciách a kratšie obdobie aj na manažérskej pozícii. Vždy ju fascinovalo sledovať, ako sa ľudia správajú, konajú, zmýšľajú.
Ku koučingu sa najskôr dostala ako klientka – na vlastnej koži zažila jeho silu a kam až ju vedelo posunúť to, že mala priestor na uvažovanie nad svojimi myšlienkami a nachádzaním vlastných riešení.
Verí, že každý môže žiť život podľa svojich predstáv. Svojimi zvedavými otázkami rada pomáha klientom objavovať ich vlastný potenciál a meniť ich predstavy na kroky k vysnívanému cieľu. Na koučingu sa jej páči, že každý vie najlepšie, čo je preňho správne. Rada sprevádza ľudí na ich ceste poznania a verí v ich jedinečnosť.
Keď sa dozvedela o EduCoach a možnosti koučingu pre študentov a učiteľov, neváhala ani chvíľu. Vidí tu veľký prínos pre celú spoločnosť, páči sa jej zdravá dravosť a myslenie mladých ľudí. A aby mohli mladí rásť, potrebujú aj učiteľov, ktorí sú otvorení novým možnostiam.

Externé odkazy

Páči sa

čítanie, turistiku, bicyklovanie, lyžovanie, korčuľovanie, šitie a ručné práce, sebarozvoj a čas so svojimi blízkymi

Nepáči sa

osy, pečienku, nátlak, nevyžiadané rady, prekrúcanie vo vlastný prospech, ohováranie, hoaxy

Nikoho nemôžete nič naučiť. Môžete mu iba pomôcť, aby to objavil sám v sebe.

Galileo Galilei