Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Lucia Potocká

EduCoach Ambasádor pre generáciu Z

Lucia je certifikovaný kouč, kariérny poradca, lektor

Po štúdiu ekonomiky a manažmentu na VŠE v Prahe, som sa pár rokov venovala účtovníctvu, neskôr som sa vydala manažérskou cestou a viedla rôzne tímy v korporátnom prostredí. Už počas mojej práce manažérky ma koučing oslovil a významne podporil môj osobný aj profesionálny rast. Nakoľko koučing rozvíja nielen koučovaného ale aj kouča, rozhodla som sa pre výcvik a koučing aktívne využívala pri svojej práci.

Počas materskej dovolenky som sa začala viac venovať individuálnemu koučovaniu, zamerala som sa hlavne na kariérne koučovanie žien a mužov.

Dnes sa špecializujem na podporu a rozvoj multipotenciálov. Mám dlhoročné skúsenosti s prácou a vedením ľudí v multigeneračných tímoch v korporátnom prostredí. Budujem mosty medzi generáciami a usilujem sa o vzájomné pochopenie a rešpekt medzi nimi.

Pracujem s individuálnymi klientmi, ktorí majú rozmanité talenty a zručnosti, hľadajú zmenu, neustále sa vzdelávajú a túžia po kariére, ktorá využíva ich rozmanité schopnosti. Pri svojej práci kombinujem a využívam svoje znalosti a skúsenosti v oblasti koučingu, kariérneho poradenstva, NLP koučingu aj psychodiagnostiku Facet5.

Milujem dynamiku a zmenu, som nekonečná studňa nápadov a rada sa venujem viacerým projektom súčasne.

Prečo koučuješ:
Koučovanie mi pomohlo k sebapoznaniu, sebauvedomeniu aj k sebavedomiu. Koučujem aby som podporila a pomohla iným spoznať sa, rásť a dosahovať svoje sny. Pretože všetci máme v sebe silu zmeniť a dosahovať aj nemožné.

Prečo EduCoach a koučing mládeže:
Educoach podporuje mladých – našu budúcnosť na ktorej mi záleží. Chcem prispieť k tomu, aby mladí ostávali na Slovensku a aby vytvárali lepšiu budúcnosť pre seba aj ďalšie generácie.

Externé odkazy

Páči sa

Turistika, bicyklovanie, umenie, hudba, sebarozvoj, podpora a komunita.

Nepáči sa

Ranné vstávanie, čakanie, byrokracia, pavúky, arogancia, nadriadenosť.

Všetko je možné, nemožné len trvá dlhšie.