Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Lucia Danková

Lucia je akreditovaná biznis a životná koučka, psychologička, konzultantka.

Prostredníctvom koučingu a individuálnych konzultácií pomáha klientom v období prekonávania náročných pracovných a životných zmien a pri vzťahových problémoch. Sama si prešla niekoľkými náročnými obdobiami a hľadaním svojho pracovného zamerania. Po skončení štúdia psychológie krátko pôsobila v Psychiatrickej nemocnici Prof. Matulaya v Kremnici. Na personálno-manažérskej pozícií sa venovala vedeniu vlastnej firmy v oblasti poskytovania Facility služieb 12 rokov.

Po náročnom období, partnerských problémoch a počiatkoch vyhorenia sa vďaka koučingu vrátila k práci s klientmi, ktorá ju napĺňa a dáva jej zmysel. Koučing vníma ako nástroj na vedomé rozhodovanie sa na základe preskúmania svojich najhlbších túžob, hodnôt a presvedčení. K OZ Educoach sa rozhodla pripojiť, pretože jej dáva zmysel rozvíjať v mladých ľuďoch schopnosť hľadať subjektívne najideálnejšie riešenia v súlade s ich hlbokým Ja. Verí, že keď si osvoja tento spôsob uvažovania, otvorí im to možnosti rozvíjať naplno svoj potenciál a žiť vedomý šťastný život.

Externé odkazy

Páči sa

Prechádzky v prírode v príjemnej spoločnosti ( najčastejšie so psom a dieťaťom), plávanie, lyžovanie, akékoľvek kreatívne tvorenie, organizovanie, sebarozvoj, vzdelávanie

Nepáči sa

Mrhanie časom, aroganciu, lenivosť a neporiadok

Začni tam, kde si. Použi to, čo máš. Urob, čo môžeš.