Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Lucia Cardozo

Lucia je biznis koučka a mentorka na marketingové stratégie a lídership

Dlhodobo sa venujem budovaniu marketingovej stratégie a globálnych kampaní v medzinárodnej IT spoločnosti. Fascinuje ma sledovať, ako sa táto stratégia transformuje do kampane a reklamy, ktorá vyvoláva pozitívne emócie, vytvára povedomie a pomáha budovať vzťah k značke firmy.

S koučovaním som začala z vlastnej túžby vzdelávať sa v oblasti leadershipu a riadenia ľudí. To, čo začalo ako rozširovanie mojich manažérskych zručností, rýchlo prerástlo do mojej veľkej vášne. Sprevádzam klientov na ich ceste osobným alebo profesionálnym rastom, aby dosiahli zmenu vo svojom živote, ktorú si želajú.

V rámci koučovania neposkytujem len podporu v oblasti businessu pri definovaní marketingovej stratégie, ale tiež riadiacim pracovníkom pri riadení tímov a ich osobnostnom raste na líderských pozíciách.

Aktívne sa venujem mentoringu nielen v business oblasti ale aj v rámci STEAM programu. Tiež práci s deťmi pri budovaní povedomia na školách o témach ako sociálne siete, dezinformácie a kritické myslenie.

Prečo koučuješ: Napĺňa ma byť sučasťou cesty rozvoja a sebaspoznávania ľudí, objavovania ich vlastých možností a sily k žiadanej a hlavne udržateľnej zmene.

Prečo EduCoach a koučing mládeže: Do aktivít s deťmi a študentami sa zapajám už dlhšie pretože vidím v tom zmysel a prínos. Je úžasné sledovať ako sa vedia postaviť k danej situácii a nájsť si vlastné riešenie keď im je poskytnutý priestor na premýšlanie a dialóg.

Externé odkazy

Páči sa

Cestovanie, turistika, dobré jedlo, športovanie a celkovo aktívny oddych, prechádzky v lese so psíkom. Dobrý film a kniha.

Nepáči sa

Keď niekto nerešpektuje názor iných a vnucuje ten svoj za každú cenu.

Možno nie sme schopní zmeniť smer vetra, ale vieme nastaviť plachty, aby sme dosiahli svoj cieľ.