Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Katarína Mešková

EduCoach Ambasádor pre región Orava

Katka je profesionálna Biznis a Life koučka, trénerka manažérskych a komunikačných zručností a facilitátorka programu #IamRemarkable

Rozvoj či je to koučing, kurz, alebo hlad po nových informáciách, to je to dobrodružstvo pre tých, ktorí...
... chcú zmeniť kariéru, seba, či dokonca svoj celý život.
... chcú a majú odvahu "objavovať nové obzory".
... chcú viac.

Katka bola odjakživa zvedavá a jej objavovanie začalo už dávno. Kľúčové boli pre ňu získané skúsenosti, keď viedla tím ľudí v Dell, AT&T a neskôr v Kiwi.com. Tam na vlastnej koži zažila skvelé tréningy a dostala sa hlbšie k podstate koučingu, ako budovať svoje zručnosti a stal sa z nej oficiálny tréner.
Neskôr, 1. apríla 2019 úspešne ukončila svoj prvý ICF certifikovaný kurz Biznis koučing na Business coaching College a rok potom získala certifikát aj z Life koučingu.
Koučing nakopol jej život a zmeny, o ktorých kedysi len snívala, sa začali diať. Dobrodružstvo pokračovalo aj v roku 2020, kedy na svoje narodeniny spustila Vedome a Slobodne, podnikanie, či skôr životný projekt, cez ktorý ľudia objavujú seba, svoj potenciál a šťastie. Pretože platí: „Keď šťastná som JA, šťastný bude svet okolo!"

Tam jej dobrodružstvo však nekončí, vďaka koučovacej škole, SAKO a ICF sa dostala do spoločnosti skvelých koučov a prijala pozvanie stať sa súčasťou úžasných projektov a jeden je jej srdcu veľmi blízky - Educoach.sk a vízia priniesť koučovanie na stredné školy. A prečo jej je to také blízke? Lebo investovať do seba treba a hlavne v období, keď človek začína robiť prvé veľké rozhodnutia, ako sa ďalej bude vyvíjať jeho život.

#SomVýnimočná #IamRemarkable
Najnovším projektom do ktorého sa Katka zapojila ako facilitátorka je iniciatíva #IamRemarkable podporovaná Google, ktorá oslavuje a podporuje výnimočnosť v každom z nás. Pomocou bezplatného workshopu, Katka pomáha získať a zlepšovať zručnosť sebaprezentácie, nech svet, okolie vie o tvojej výnimočnosti.

Externé odkazy

Páči sa

Milujem kvety a najviac divé maky, ich farbu, silu čo z nich vyžaruje. Zbožňujem vodu a kúpanie, pocit keď ma obklopuje voda je pre mňa pohoda, sloboda. Vôňa orgovánu mi roztopí srdce. A k tomu mám maškrtný jazýček, kombinácia maliny, čokoláda a vanilka je top.

Nepáči sa

Hmyz moc nemusím, konkrétne pavúky, lebo sú v prevahe aj očami aj nohami a osy, to sú mrchy a chrústy, tie sú hlučné a nekontrolovateľné. Z výšok mi je úzko a kolená sa mi menia na gumu. Nežehlím a ani nevlastním žehličku.

Keď šťastná som JA, šťastný bude svet okolo! Každý z nás je originál, výnimočný. Verím v to!