Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Gabriela Benčová

EduCoach Ambasádor pre región Banská Bystrica

Gabriela je certifikovaný kouč

Som človek, ktorý rád prijíma v živote výzvy. Nechcem stáť na jednom mieste. Chcem sa hýbať, najlepšie vpred(; Aj preto som sa rozhodla po rodičovskej dovolenke zmeniť svoju profesiu od základov, rozšíriť si vzdelanie a cez svoj osobný príbeh (vlastnú skúsenosť z diskriminácie v zamestnaní) podporovať najmä ženy v akomkoľvek veku k spokojnejšiemu a vyrovnanejšiemu životu.

Teším sa z každého úspechu svojich klientov akoby bol môj vlastný pretože verím, že v koučovacom rozhovore spoločne rastieme. Skutočnú radosť z dosiahnutého výsledku dokáže človek precítiť len vtedy, keď na vrchole nestojí sám, ale je tam s ľuďmi, ktorí ho na ceste k nemu podporovali, pomáhali si navzájom a spolupracovali.

Prečo koučuješ:
Byť s človekom, keď si uvedomí, že všetko vo svojom živote má vlastne vo svojich rukách, ale ešte predtým v hlave, je okamih, ktorý ma nikdy neprestane napĺňať. Byť svedkom tohto AHA momentu je pre mňa požehnaním.

Prečo EduCoach a koučing mládeže:
„... byť koučom mladých, aby sa oni sami neskôr stali koučmi ich vlastného života ...“
To, čo mi dáva zmysel, vždy rada podporím. A ak zároveň urobím život niekoho ďalšieho len o trochu lepší, môj deň mal zmysel.

Externé odkazy

Páči sa

čas strávený v prírode na turistike, večery s rodinou, rozhovory s priateľmi a inšpiratívnymi ľuďmi, ideálne ak je to tá istá osoba (; kniha s hodnotným obsahom, hudba, ktorá ma nenechá sedieť na stoličke, nečakaná pointa vtipu, na ktorom sa smejem až ma bolia brušné svaly

Nepáči sa

negatívny prístup k životu a fakt, že z tých najchutnejších jedál sa priberá

Dôvod, pre ktorý si začal/a, je silnejší ako výhovorka, pre ktorú to chceš vzdať.