Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Barbora Facunová

Barbora je životná koučka.

Ku koučingu ju priviedol manžel, tiež kouč a odvtedy sa ho nepustila (ani koučingu, ani manžela :D).

Barbora objavila spôsob, ako dokáže pomáhať ľuďom - byť sprievodkyňou na ich životnej ceste tak, aby našli vo svojom živote správny smer, aby našli to krásne, čo v ňom je. Vďaka spoločným rozhovorom sa naučia otvoriť oči a srdcia a načúvať svojmu vnútru.
Svoj život máme krásne vo svojich rukách, stačí, keď sa zastavíme a venujeme sa sebe a svojmu vnútru. Tak ako sa staráme o seba zvonka, nesmieme zabúdať ani na tú časť, ktorú síce nik nevidí, no je minimálne rovnako dôležitá.

Práca kouča ju veľmi napĺňa a neustále ju baví pozorovať, ako sa klientovi zrazu otvoria nové obzory, rozjasní sa mu a postupne sa mení jeho osobnosť. Zároveň je zostáva dostatok priestoru na to, aby sa mohla naplno venovať svojim štyrom deťom. Veď aj vďaka nim si trénuje pozorné počúvanie, používanie intuície a neustálu prítomnosť v rozhovore, čo je v práci kouča obrovskou prednosťou.
Vie, že študenti to nemajú jednoduché, sú vystavení očakávaniam a tlakom, ktoré potrebujú zvládať. V EduCoach chce pomocou dobre položených otázok pomáhať študentom nájsť vlastnú cestu šťastia, spokojnosti a splnených snov.

Vzdelanie v oblasti koučingu získala v Business Coaching College, kde navštevovala dlhodobý kurz Životného koučingu. Tento výcvik je certifikovaný ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours), taktiež je absolventkou koučingového výcviku Power Coaching s certifikáciou ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours).

Externé odkazy

Páči sa

šušťanie stránok v knihe, tulipány, rozkvitnutú lúku, vôňu lesa, slané more, detský smiech, dobrú hudbu, cestovanie

Nepáči sa

keď nesvieti slnko, keď je zatiahnutá obloha a nedá sa pozerať na nebo

Ľudia môžu zmeniť svoj život zmenou svojich myšlienkových postojov.

William Blake