Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Anita Kardum

EduCoach Ambasádor pre Trenčiansky kraj

Anita je certifikovná koučka

Má vášeň pre prácu s ľudmi, ktorí sú vo fáze života alebo businessu kedy sú pripravení na zmenu v živote, v spôsobe, akým pracujú, študujú alebo akým balansujú mimopracovný život. Pracuje s manažérmi, manažérkami, lídrami tímov, venujem sa aj tímovému koučingu a od r.2019 koučuje aj študentov. Má vašeň pre prácu so ženskými líderkami.
Pomáha klientom nájsť zdroje ich vlastnej sily a tiež hľadať čo je práve v tejto chvíli pre nich dôležité. V dnešnom svete je ľahká dostupnosť informácií, ale mnohí ich nevedia spracovať. Potrebujeme si rozumieť, vrátiť sa k svojim hodnotám, vnútornému životu, počúvať intuíciu a to ako v osobnom živote tak aj pracovnom. Sprevádza ľudí na ich ceste k najlepšej verzii seba.
Je zakladateľkou platformy Lemon coaching, ktorá združuje 150 koučov a vznikla ako reakcia na potrebu pomáhať ľudom počas pandémie. Vo voľnom čase sa venuje projektu ne.obyčajna, v ktorom prostredníctvom rozhovorov podporuje, motivuje a povzbudzuje ženy aby nadobudli poznanie o svojej výnimočnosti a význame.
V koučovacej praxi prepája skúsenosti z viac ako 19 ročnej práce zo seniormanažmentu a zručnosti transformačného a systemického koučingu. Jej klientami sú individální muži aj ženy a spolupracuje aj s lídrami a líderkami z Generali poisťovne a VÚB banky.
Je členkou ICF, ICF Slovakia Chapter a SAKO. V súčasnosti okrem manažerskej práce a koučingu aj študuje - psychológiu. Je mamou štyroch skvelých deti a manželkou výnimočného muža.

Koučovanie študentov je pre mňa pôžitok. Je to ako krabica lega. Keď stovky malých časti spojíme do celku vznikne niečo komplexné a zmysluplne. Mladí ľudia sú zvedaví, otvorení a hladní po peknej budúcnosti a mňa baví byť súčasťou skladania a hľadania tých správnych kúskov. Ich zamilovanosť do ciela je čistá radosť a byť v procese s nimi je pre mňa česť.

Externé odkazy

Páči sa

kávu, čokoládu a kapustu. Miluje smiech a organizovanie parties. Zbožňuje Chorvatsko, jej domovinu. Vychutnáva si cestovanie a tanec, ktorý vôbec neovláda. Rozčítané knihy má v každej miestnosti bytu.Cení si priamosť, láskavosť a schopnosť nebrať sa vážne. Uznáva koučing a každého kto je ochotný stať sa lepšou verziou seba.

Nepáči sa

skoré rána a čakanie. Tiež servilnosť, nadradenosť a hlúposť. Neje rajčiny a kôpor. Neradá sa kúpe, hoci sa na more dokáže pozerať hodiny.

Nemá zmysel, aby ste sa pokúsili žiariť, ak si nenájdete čas na naplnenie svojej lampy.

Robert Frost