Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Andrea Csatlósová

EduCoach Ambasádor pre región Košíc

Andrea je certifikovaná koučka a skúsená manažérka

Koučing sa stal jej vášňou v roku 2013, kedy stála na kariérnej križovatke. Jedny dvere sa zatvorili a ďalšie otvorili cestu k úžasnému a praktickému nástroju pomoci ľuďom. Vždy hľadala spôsob, ako podporovať tých, ktorí hľadajú cestu k zmene, k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu, cestu k sebe.

Rôzne pozície v seniormanažmente jej priniesli možnosť spoznať a napĺňať potreby rozvoja ľudí pracujúcich v korporáte ale i v lokálnych firmách. Popri svojej manažerskej praxi sa aktívne venovala koučovaniu v oblasti vzťahov, sebapoznávania, či dilem v téme kariérneho postupu.

Sama aktívne využívala služby iných koučov, ktorí ju posúvali na vyššie a vyššie méty na ceste osobnostného rastu.

Na koučingu ju najviac baví to, že neexistujú dve rovnaké koučovacie sedenia. Každý človek je nositeľom unikátneho potenciálu, ktorý si vyžaduje osobitný prístup. Ľuďom, s ktorými pracuje, venuje svoju plnú pozornosť a charakterizuje ju empatický a vnímavý prístup. Teší sa z každého úspechu klienta a každá zmena k lepšiemu je pre ňu živým dôkazom, že robí zmysluplnú prácu.

Svoje sily obnovuje v spoločnosti svojej rodiny, ktorá je nekonečnými zdrojom výziev a poznania. Miluje knihy a vzdelávanie, ale jej najväčšími učiteľmi sú jej dve dospievajúce deti, podporujúci manžel a nezbedný psík.
Šance pripojiť sa k tímu EduCoachu sa chopila z úprimného presvedčenia o prínose koučingu pre mladých ľudí, ktorí sa chystajú vykročiť do dospelosti. Uvedomuje si, že pre študentov môže byť riadna výzva spĺňať požiadavky v škole, byť úspešní v kolektíve, vychádzať s rodičmi, objavovať výzvy partnerských vzťahov a zároveň prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Vďaka koučingu na to nemusia byť sami. Ako kouč chce sprevádzať mladých ľudí na ceste za ich snami. Rada pomôže aj učiteľom osvojiť si iný pohľad na komunikáciu so študentami.

Externé odkazy

Páči sa

More, leto, káva, hudba cez slúchadlá, sebarozvoj, Bali, prechádzky v lese s našou vyžlou Eli, oheň v krbe, raňajky od manžela…vlastne čokoľvek, čo navaril niekto iný

Nepáči sa

čokoľvek len nie lečo, obmedzovanie slobody, arogancia, Ečka v potravinách, vstávanie na budík, nedochvíľnosť

Každá zmena je nepríjemná na začiatku, chaotická uprostred a nádherná na konci.

Robin Sharma