Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Martina Žuffová

Martina je life koučka.

Ako life koučka podporuje ľudí viesť krajší život. Spoločne sa venujú rôznym témam: vzťahy, rodina, práca, zdravie, osobnostný rozvoj, limitujúce presvedčenia a iné. Na koučingu sa jej páči, že najväčším expertom na svoj život si je človek sám. Sám si vie prísť na riešenia svojich problémov cez správne otázky. Tiež to vyskúšala na vlastnej koži a necháva sa stále koučovať. Vďaka tomu vníma pozitívne zmeny na sebe aj vo svojom okolí. Uvedomila si, že toto je jej cesta, na ktorej dáva aj iným príležitosť si zasvietiť.

Je aj mamou dvoch synov a spolu s mužom žije v Stupave. Profesionálnemu vzdelávaniu v oblasti koučingu sa venuje už dlhodobo, keďže je to pre ňu zmysluplná činnosť. V minulosti pôsobila na pozíciách ako tréner, školiteľ soft skills vo viacerých firmách aj v neziskovom sektore.

Do projektu EduCoach sa zapojila, aby pomohla mladým lepšie pochopiť samých seba, čo chcú a ako sa k tomu dostať. Tiež preto, aby sa im podarilo žiť radostnejší a spokojnejší život.

Externé odkazy

Páči sa

Prechádzky v prírode, cestovanie, plávanie, tanec, volejbal, smiech s kamarátmi a deťmi, ľudskosť, sebarozvoj, empatia, pochopenie

Nepáči sa

Aroganciu, netoleranciu, posudzovanie, fyzické a psychické ubližovanie

Cesta je cieľ.

Konfucius