Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Eva Pilarčíková

certifikovaný kouč, lektor a kariérový poradca

Eva sa po štúdiu andragogiky venovala marketingu, žurnalistike a potom sa začala venovať rozvoju ľudí. Vždy chcela byť tréner alebo HR manažér a splnila si to. Začala rozvíjať tímy, koučovať a trénovať a objavovať v ľuďoch ich potenciál cez psychodiagnostické testy Facet5.

Prečo koučuješ: Koučing rozvíja koučovaného aj kouča veľmi prirodzeným spôsobom. Mám rada energiu, ktorá vzniká pri koučovaní, ako daný človek sám hľadá možnosti a prichádza na veci, ktoré si doteraz neuvedomoval. Koučujem, pretože si myslím, že každý z nás má vlastnú cestu po ktorej má ísť a veľakrát je to úplne iná cesta, po ktorej by som sa ja vydala. Pre mňa ako kouča je to veľmi obohacujúce nielen, že som sprievodca ale že mi koučovaní ukazuje svoj pohľad, ktorý môže byť úplne odlišný a pre mňa doteraz nepoznaný.

Prečo EduCoach a koučing mládeže: Dievčatá z EduCoach prišli do môjho života cez psychodiagnostiku Facet5 a vidím, aké robia projekty a presvedčili ma svojou ľudskosťou. A prečo mládež? Verím, že tento prístup môže pomôcť otvoriť sa mladým a ich potenciálu. Okrem toho mladá generácia inak rozmýšľa a podnecuje nás starších, aby sme sa tiež inak zamýšľali nad svetom. A v mladých je energia. V koučingovom rozhovore vyjadrujeme rešpekt a záujem o človeka o jeho videnie sveta a rada by som to preniesla do koučingu z mladými.

Externé odkazy

Páči sa

wakeboarding, turistika, kultúra, umenie, inovatívne myšlienky a dobrí ľudia okolo mňa

Nepáči sa

nerešpekt, arogancia a manipulácia

AK chceš niečo v živote zmeniť, tak začni meniť seba.