Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Tina Redenkovičová

Tinka je koučka, lektorka, mentorka a realitná maklérka.

Tina je človek s mnohoročnými skúsenosťami v manažérskych funkciách v oblasti office managementu, marketingu, obchodu a HR. Od roku 2004 podniká, aktuálne už viac ako 8 rokov v oblasti realitného obchodu. Má mnohoročné skúsenosti ako lektor a mentor. Vyštudovala Andragogiku v profilácii na personálny management na Filozofickej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci a Mediáciu na Univerzite Cyrila a Metóda v Trnave.
Je certifikovaný kouč v oblasti life, biznis a tímového koučingu. Na dráhu kouča a lektora ju priviedol silný pocit povinnosti odovzdať svoje životné skúsenosti ďalším ľuďom a zjednodušiť im tak ich cestu.
Napriek turbulentnej životnej ceste miluje život a teší sa z každého dňa. Je matkou troch dospelých synov.
Každú aktivitu pre ktorú sa rozhodne robí na 120%. Miluje svoju prácu. Je otvorená, cieľavedomá, spoločenská a tvrdohlavá.

Prečo som sa rozhodla pridať k EduCoach a koučovať študentov? Mám na to dva prozaické dôvody:
1) Som presvedčená o tom, že keby v čase môjho dospievania a rozhodovania sa o kľúčových otázkach môjho vstupu do života, existovala možnosť poradiť sa s koučom – mohla som mať jednoduchší život a ušetriť si množstvo „životných“ skúšok.
2) Mám troch dospelých synov a viem, ako bolo (a stále je) náročné správne im poradiť, a zároveň ich naučiť zodpovednosti za svoje rozhodnutia. Čokoľvek, čo môže byť prínosom k ich šťastnému a plnohodnotnému životu je viac ako vítané.
Ak môžem koučingom akokoľvek pomôcť mladému človeku správne sa rozhodnúť alebo ho len vypočuť a ukázať mu životný smer – bude moje poslanie naplnené.

Externé odkazy

Páči sa

Záhradkárčenie, cestovanie, stretnutia s priateľmi, organizovanie spoločenských akcií, potápanie, adrenalínové športy, hady (niekoľko ich aj chovala),neustále vzdelávanie, inteligentné rozhovory, sushi a zmrzlinu.

Nepáči sa

Obmedzených a nekompetentných ľudí, neporiadok, nedochvíľnosť, klamstvo, klišé, komáre a huspeninu.

Dva najdôležitejšie dni v tvojom živote sú deň, keď ste sa narodil a deň, keď prídeš na to prečo.

Mark Twain