Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Svatava Havadejová

Svatava je žena, manželka, mama, lektorka a koučka. Je rýchlovlak, ktorý vie dostať človeka z bodu A do bodu B vo veľmi krátkom čase.

Vieš, čo chceš, ale nemáš v tom jasno? Nestačí ti, čo sa učíš v škole? Uvedomuješ si, že poznanie samého seba a mentálne zdravie je dôležité k tomu, aby si sa pozeral/a na svoj život z iného uhľa pohľadu? Chceš žiť život podľa svojich vlastných predstáv a nie podľa predstáv rodičov, priateľov, inštitúcií, okolia?
Od strednej školy si uvedomovala, že jej stále niečo chýba. Na každú jednu vyššie položenú otázku by odpovedala Áno. Jej energia a multipotenciálonosť boli mimo rámcu toho, ako by to mala mať, aká by mala byť a čo by mala robiť. Aby zapadla, aby bola „normálna“.

Neskôr prišiel jej najväčší učiteľ –syn, ktorý ju naučil, aké je dôležité poznať seba samu, poznať svoje myšlienky, automatické vzorce a, čo je najhlavnejšie, aké je dôležité rozhodnúť sa, že to chce mať inak. Že chce žiť inak. So synom, s dcérou a s manželom. Postupne si začala uvedomovať, čo sú jej silné stránky a ako ich môže využiť vo svoj prospech a v prospech svojho okolia.
Štúdium na Prírodovedeckej fakulte jej pomohlo lepšie sa zorientovať v tom, ako fungujú procesy v tele a v mozgu. Koučovacie kurzy ju naučili, aké dôležité je ukotviť sa v prítomnosti a napojiť sa na seba a na koučovaného, aby pri hľadaní odpovedí na vyslovené otázky našiel odvahu vstúpiť do svojho vnútra a objavil v sebe silu kráčať vpred bez ohľadu na okolnosti a životnú situáciu.

Momentálne sa venuje rozvoju mladých ľudí na a po vysokej škole, ktorí pôsobia napríklad v oblasti vzdelávania alebo v sociálnej oblasti. Pomáha im ukotviť sa v sebe samých, objaviť talenty a vykročiť na cestu pomoci druhým bez toho, aby sa dostali do stavu vyhorenia alebo nespokojnosti.
Taktiež pomáha ženám zorientovať sa vo svojej multipotenciálnosti a energii, aby vedeli urobiť obrovskú zmenu vo svojom živote.

Popri tom sa učí byť v prítomnosti každý jeden moment, naplno si užívať deti, manžela, prírodu a život 😊

Externé odkazy

Páči sa

Logiku a súvislosti; volejbal hocikedy a hocikde, najlepšie na piesku a s dobrou partiou; adrenalínové prechádzky v prírode vďaka 2 krikľúňom, ktorí stále niečo potrebujú...ale to pivo na záver stojí za to.

Nepáči sa

Hady a húfy hmyzu, malichernosť, aroganciu a nezmyselnosť.

Rozdiel medzi tým, či urobíš o kúsok viac alebo o kúsok menej, nie je zanedbateľný.