Školy
Študenti
Tím EduCoach

Svatava Havadejová

Project Manager

Svaťa je mama 2 detí, certifikovaná koučka a lektorka.

Cesta rodiča bola pre ňu na začiatku veľmi náročná, zažila okraj popôrodnej depresie. Pocity bezbrannosti, zúfalstva a vlastnej neschopnosti pri výchove boli skoro na dennom poriadku.

Ale ako sa hovorí, z dna sa dá odraziť už iba na hor. A tak to bolo aj v jej prípade, keď vykročila na cestu sebapoznania. Táto cesta bola ešte veľmi kľukatá, ale pomocou podpory v terapeutovi, nadobúdania vedomostí v kurzoch a knihách o výchove a seba-rozvoji a zavádzania získaných informácií do jedinečnosti jej rodinného prostredia ju postupne priviedla až ku koučingu.

Ten bol ako čerešnička na torte, ktorá dala všetkému zmysel, spojila veci do logického celku. Pochopila, že všetko je v jej rukách, že len ona sama pozná riešenia svojich problémov a dilem a že má na to vyriešiť ich. A tak sa aj stalo. Vzťahy v rodine sa napravili tak, ako si to vždy priala, vedie deti k zodpovednosti za ich vlastné rozhodnutia a je im sprievodcom na ich vlastnej ceste životom.

Preto sa rozhodla v roku 2020 pripojiť k EduCoach, kde môže využiť svoje koučovacie, organizačné a projektové zručnosti. Koučovať študentov a učiteľov a tým nepriamo zlepšovať atmosféru na školách jej dáva veľký zmysel.

Externé odkazy

Páči sa

Logiku a súvislosti; volejbal hocikedy a hocikde, najlepšie na piesku a s dobrou partiou; adrenalínové prechádzky v prírode vďaka 2 krikľúňom, ktorí stále niečo potrebujú...ale to pivo na záver stojí za to.

Nepáči sa

Hady a húfy hmyzu, malichernosť, aroganciu a nezmyselnosť.

Rozdiel medzi tým, či urobíš o kúsok viac alebo o kúsok menej, nie je zanedbateľný.