Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Kristián Kusenda

Kristián je kouč a študent psychológie, ktorý pracuje v marketingu.

Na práci kouča má najradšej spoznávanie ľudí a ich individuálnych príbehov, ktorým poskytuje podporu a pomoc všetkými dostupnými prostriedkami. Po ukončení strednej veterinárnej školy sa namiesto ďalšieho štúdia rozhodol spoznať sám seba a svet. Vďaka tomu precestoval množstvo krajín a vyskúšal si učenie anglického jazyka na ZŠ aj v budhistickom kláštore v Nepále.

Svoju vášeň pre písanie a neustále učenie sa skĺbil v marketingovej práci pre technologické startupy. V súčasnosti popri externom štúdiu psychológie pracuje ako tvorca textového obsahu v angličtine pre viaceré online projekty. V budúcnosti chce pracovať ako klinický psychológ a terapeut, ktorý sa venuje práci s deťmi aj dospelými.

Do EduCoach prišiel preto, že chce byť súčasťou zmeny a podporiť mladých ľudí v hľadaní riešení a samých seba, či poskytnúť im oporu na ich ceste životom a pri prekonávaní životných prekážok.

Externé odkazy

Páči sa

dobrá nálada a smiech, optimizmus, olivy, chilli a syry, prechádzky, umenie a maľovanie, cestovanie, sebarozvoj, otužovanie, meditácia, cvičenie a joga

Nepáči sa

nedostatok sebareflexie a pokory, pizza na ananáse, kôpor, písanie do kníh a umývanie riadu

Výsadou života je stať sa tým, kým naozaj ste.

Carl Jung