Školy
Študenti
Učitelia
EduCoach

Elenka Moravčíková

Elenka je profesionálna akreditovaná koučka, lektorka, kariérna poradkyňa a recruiterka.

Elenka je profesionálna akreditovaná koučka. Od momentu, ako sa zoznámila s technikami koučingu, jej prirástol k srdcu a venuje sa mu každý deň. V rámci svojej pracovnej kariéry prešla rôznymi manažérskymi pozíciami, zväčša v bankovom sektore. Posledných 5 rokov rozvíja a buduje svoju firmu, ktorá poskytuje služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Pracuje ako certifikovaná koučka, praktikantka neurolingvistického programovania, kariérna poradkyňa, školiteľka soft skills. V rámci svojho pôsobenia pracuje aj ako Interim HR, venuje sa i recruitingu a headhuntingu. Ako koučka pracuje tak s jednotlivcami, ako i s celými tímami, skupinami pri riešení ich osobných aj profesionálnych výziev.

Pre Educoach sa rozhodla z jednoduchého dôvodu- rozvíjať a podporiť mládež v dosahovaní svojich snov, nájsť tú správnu cestu a smer. Sama má doma dvoch študentov a vidí v tejto oblasti obrovský priestor na využitie koučingu.

Externé odkazy

Páči sa

Čas s rodinou, dobré knihy, poznávanie historických pamiatok, príjemnú hudbu, plávanie, spev, neustále vzdelávanie sa rôznymi spôsobmi, dovolenku a jedlá s tým spojené.

Nepáči sa

Klebety, prázdne reči, manipuláciu, neúprimnosť a klamstvo, motanie sa po obchodoch, neporiadok.

Koučing prináša svetlo do tmy, tak ako ranný úsvit prichádza potichu, a predsa všetkých zobudí, aj koučing potichu odhaľuje (ožiari) to, čo je skryté, uložené niekde hlboko, čo nás brzdí v tom, čo by sme chceli, mohli. A v tom je jeho sila.