Školy
Študenti
Učitelia

EduCoach reprezentuje na oslave 15. výročia založenia ICF Slovak Charter Chapter

14. 10. 2022
Zdiaľaj

A to ten koučing fakt funguje aj s teenagermi? Pýtajú sa nás v EduCoach veľmi často a neveriacky.

Áno, jasne a úplne fantasticky! 🙂

Aj o tomto sme sa s hrdosťou rozprávali 5. 10. 2022 na oslave 15. výročia ICF Slovak Charter Chapter s fantastickými ľuďmi ktorý sa expertne ale hlavne s láskou ❤️venujú non-profit koučingu na Slovensku.

Ak vas téma koučovanie v nezisku na Slovensku zaujíma, pozrite sa kto všetko prišiel s EduCoach debatovať:

➡️ Dasa Mala Fabsikova – 3 roky viedla neziskovku Ďeťom s rakovinou, v rámci ktorého koučuje aj lekárky a sestry.

➡️ Peter Kuračka – športový psychológ a kouč, ktorý má za sebou aj úspešnú futbalovú kariéru a pôsobí medzi športovcami.

➡️ Branislav Kožuch – založil a vedie o.z. VIAC na Orave, ktoré rozvíja mladých, využívajúc vo svojej práci aj koučing. Zároveň je kňaz a snaží sa o šírenie koučovacieho prístupu aj v kresťanských kruhoch.

➡️ Petra Holic – naša Peťa porozprávala ako nám to ide v o.z. EduCoach.sk cez ktoré koučujeme študentov a pedagógov na stredných školách po celom Slovensku a ktoré sme spolu-založili s fantastickou Miroslava Tomasovicova.

Moderoval "otec" youth koučingu na Slovensku, skvelý Tomáš Pešek, PCC (ICF).


Teším sa na ďalšiu debatu o tom, kde všade nájdete fantastických ľudí, ktorý s láskou a zanietením koučujú v nezisku na Slovensku!! 🙂

PS. na fotke s prvou várkou študentov z Gymnázia Mercury College v Bratislave, ktorí počas jedného školského roka ochutnali profesionálny koučing na vlastnej koži....vyzerajú celkom spokojne, čo poviete?

Súkromné Gymnázium Mercury